TUSAL 2/2015

Oj oj leci ten czas bez opamiętania. Już kolejna odsłona Tusalowego słoiczka. I jestem trochę przerażona. Gdy wybierałam słoiczek do tej zabawy pomyślałam sobie, po co mi duży przecież będę tam wrzucać tyko skrawki mulinek, a tu zdziwienie. Druga odsłona a u mnie prawie połowa słoiczka zapełniona, ale pocieszam się tym, że mulnkę można upychać, więc w ostateczności damy radę. Dobrze, że nie wrzucam tam papierków od mulinek, są one zarezerwowane dla mojego syneczka, który uwielbia wyrzucać coś do kosza, więc papierki to jego działka. 
6 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie :) U mnie w tym miesiącu dużo skrawków poszło do kosza w pracy bo udało mi się trochę robótkować właśnie w pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój słoik ma dwa i pół litra, a zapełniłam już ponad połowę :) Zastanawiam się właśnie, dlaczego wybieracie do zabawy takie maleństwa...

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj przybywa, przybywa :) ja też nie wrzucam do słoika papierków po mulinie, i myślę , że starczy do końca roku .

  OdpowiedzUsuń
 4. Wreszcie udało mi się znaleźć Twój blog. Czemu jak zostawisz u mnie komentarz link nie odsyła tutaj... tylko do tego blogera+, który świeci pustkami - chyba że trzeba być zalogowanym by coś tam widzieć... No nic, trafiłam tu i dobrze :) Jak co, założysz drugi słoik ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też w ubiegłym roku wrzucałam tylko niteczki i dało się wszystko upchać. Chociaż kilka razy mój synek włamał mi się do słoiczka- to trochę nitek ubyło ;P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...