Otaczać się kreatywnymi ludźmi...

Jestem osoba raczej kreatywną i dobrze się czuje w towarzystwie ludzi zakręconych pozytywnie. Takimi, którzy lubią się rozwijać, a nie stać w miejscu. Na mnie działa to bardzo pozytywnie i mnie również skłania do działania i rozwoju. Ostatnimi czasy na swojej drodze spotkałam kilka takich osób, z którym uwielbiam rozmawiać, bo czuje się przez nich rozumiana. Nie każdy jest w stanie zrozumieć zachwyt nad ślicznym guziczkiem lub kawałkiem materiału.

Jednej z takich osób czciłam dziś podziękować za zrozumienie, CIERPLIWOŚĆ, co moich pomysłów. Także za to, że może nieświadomie, ale nakłania mnie do rozwoju mojego bloga i wszystkim, co z nim związane. Jednak nie wszystkie pomysły jestem w stanie zrealizować sama. I tu właśnie mogę liczyć na pomoc utalentowanej Anetki, która na komputerze robi fajne rzeczy. To właśnie dzięki niej mój blog ma nowe logo. 


2 komentarze:

  1. O tak, przyjaciele rozumiejący taką pasję, a najlepiej sami ją mający są bezcenni :) fajne logo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się, ze osoby bliskie, które rozumieją nasze zakręcenia na punkcie wszelakiego rękodzieła, powinny być cenione podwójnie :D Przede wszystkim takie osoby skłaniają do działania, a nie powtarzają "a chce ci się?" " znowu przy tym siedzisz?". Na szczęście mam kilka znajomych hafciarek i dużo rękodzielniczych blogów więc czuję się zmotywowana :) A co do nowego logo - jest przepiękne :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...