Sal Kalendarzowo z Lizzie Kate ~ MAJ

MAJTen miesiąc kojarzy mi się za zwyczaj w kwitną czyni kwiatami, drzewami i pięknym wiosennym słoneczkiem. Tak jest przeważnie, co roku. Jednak nie tym razem. W tym roku słono jest i owszem, ale w towarzystwie zimnego, nieprzyjemnego wiatru. Dodatkowo, co chwile deszczowe chmury pojawiające się znikąd. Ta oto pogoda jak z kalejdoskopu wywołała u mnie przeziębienie, które trwa już około 2 tygodni. Jakby tego było mało dziecię patrząc tęsknie w okno mówi „mama słonko świeci idziemy na dwór”. Wiatru już nie widzi. Gdy pada deszcze dziecię szczęśliwe nakłada kalosze i „mamo idziemy skakać w kałuży”. Weź tu matko dojdź do zdrowia jak w kałuży trzeba skakać. Gdy mąż załapał kilka dni wolnego, to ja chyc pod kocyk i mówię, że nie wyjdę przez dwa dni. Wytrzymałam pod kocem pół dnia, bo jak bez moich chłopaków nudno. Cóż mamy nie biorą zwolnień. Wiec w tym roku maj kojarzy mi się z gorącą herbatą z miodem na przeziębienie. 

5 komentarzy:

 1. Twój hafcikowy maj jest bardzo piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieci nie mam, więc nie znam jeszcze tego wszystkiego :). Za to muszę powiedzieć, że nie mając dzieci, przeziębienie też potrafi trzymać ponad 2 tygodnie ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne, energiczne kolorki, idealnie pasują do maja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny majowy wzorek. Ja mieszkając w Irlandii jestem skazana na na taką pogodę- wiatr i deszcz to norma:( A ja kocham upalne lato i mroźną zimę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...