Wielkanocny nastrój

Co jakiś czas myślę sobie że skupie się tylko na hafcie krzyżykowym, który kocham. Odpuszczę sobie robienie jajek, babek itp. Ale co roku poddaje się. Gdy zaczyna się świąteczny szał. I tak o to powstały dwa jajka. Tak sobie owinęłam je po prostu kilkoma kolorami wstążeczki.


Wielkanocny nastrój spowodował że przybyło kilka tematycznych przydasi. Małe filcowe jajeczka i przeurocze tasiemki, które od razu skradły moje serce. 
Dziś u mnie za oknem pada. A w czasie deszcze dzieci i ich mamy się nudzą. Pocieszam się dziś kwiatkami które zdążyłam sfotografować w moim ogrodzie kilka dni temu. Zdążyłam bo niestety gdy tylko się dwórce to mój synek jeździ po nich rowerkiem. Taka zabawa mama mówi nie to trzeba to robić dwa albo nawet trzy razy częściej i mocniej.  Niewiele zostało tych które jeszcze nie są rozjechane wiec postanowiłam zachować je na zdjęciach i podziwiać w takie pochmurne dni. 


6 komentarzy:

 1. Ja też nie mogę się skupić tylko na jednej pasji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne tęczowe pisanki. Nowe zakupy świetne-słodkie tasiemki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne tęczowe pisanki. Nowe zakupy świetne-słodkie tasiemki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne jajeczka.U mnie tez w Opocznie też pada.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie pomysł ze wstążeczkami genialny! Niby zwykłe wstążki, ale te kolory sprawiają, że jaja wyglądają niesamowicie :). A tasiemki słodkie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...