Na miłość

Miłość jest potrzebna każdemu. Wszyscy chcą jakiegoś serduszka do kochania, i żeby to serduszko kochało nas. Miłości są różne. Między kobietą i mężczyzną, miłość rodziców do dzieci i wzajemnie. Każda z nich jest okazywana inaczej, ale w każdej chodzi o to samo. O troskę, wsparcie i czułość. Niektórym jednak z miłością nie wychodzi, choć bardzo by chcieli. Ja jestem tym przypadkiem, który ma miłość męża i miłość synka. Znam jednak kogoś, kto nadal poszukuje swojego szczęścia. Chcąc sprawić przyjemność tej tajemniczej osobie zrobiłam mały prezencik. Zainspirowana różnymi figurkami aniołków na zdrowie, miłość, szczęście zrobiłam sama takiego na miłość. A konkretnie dwa przesłodkie, urocze aniołeczki. Śliczna parka, chłopca i dziewczynki z intensywnie czerwonymi serduszkami w rączkach. 


Aniołeczki wyhaftowałam na kanwie plastikowej i zostały zrobione w formie magnesu na lodówkę. Mam nadzieję, że spełnią swoje zadanie i na swoich skrzydełkach przyniosą wielkie uczycie. Hafcik powstał w jeden niedzielny wieczór, pracowało się bardzo fajnie i szybko. Muliną, jaką wykorzystałam do wykonania magnesu była Ariadna. Kolorki oczywiście dobierałam sama.

A już niebawem pokażę, w jaki sposób wykorzystałam czerwony filc zakupiony kilka dni temu. Zdradzę rąbka tajemnicy i powiem, że będzie to w klimacie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. 

6 komentarzy:

 1. Urocze aniołeczki, oby pomogły tej tajemniczej osobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne aniołki! Mam nadzieję, że pomogą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie aniolki z pewnoscia dostarcza mase ciepelka i radosci! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne aniołki, na pewno pomogą, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...