Kocia podusia

Hafcik, który dziś wam pokazuje już znacie. Dzisiejszego dnia powstała z niego poszewka na poduszkę. Oj opornie mi to szło, pomimo że pomysł w głowie siedział już od dawna.


 Mam maszynę do szycia od dwóch lat, ale dopiero się z nią poznaje. Nie pamiętam czy opowiadam Wam okoliczności, w jakich ją dostałam. Od kiedy pamiętam podobało mi się szycie. Moja babcia ma starą maszynę napędzana nogami i już od dziecka byłam nią zafascynowana. Będąc w ciąży pomyślałam, że kiedyś też sobie sprawie maszynę i nauczę się szyć. Jednak były to dalekie plany, z wiadomych powodów. O tych planach zdarzało mi się wspominać mężowi. Ale jakoś inne myśli miałam w głowie, związane z narodzinami syneczka. Czas mijał, ja rosłam i zupełnie zapomniałam o maszynie, potem poród i powrót do domu z maleństwem i strachem w oczach jak ja sobie dam rade. A tu nagle mąż staje przede mną z dużym pudełkiem, w którym ku mojemu zaskoczeniu jest maszyna. A teraz wyobraźcie sobie kobietę po porodzie z rozbuchanymi hormonami, która dostaje wymarzony prezent. Moja radość wyglądała następująco uśmiech, a następnie tak dałam w ryk, że mąż nie wiedział czy jestem z prezentu zadowolona czy zrozpaczona.  Dzisiejsze szycia to dopiero czwarty raz, więc wybaczcie niedoskonałości. Miłego oglądania. Już znalazł się amator chowania się za jaśkiem, widać tylko kochane łapki psotnika mojego.
10 komentarzy:

 1. Świetna poducha! Ja żadnej nie umiem uszyć, więc podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, w sumie tez siebie podziwiam że mi jakoś to wyszło, bo myślałam że polegnę.

   Usuń
 2. Ten haft był stworzony dla tej poduchy, rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie w takim celu zaczęłam go haftować, i ciesze się że jakoś dobrnęłam do końca.

   Usuń
 3. Piękna podusia. Jak dla mnie perfekcyjna. Bardzo podoba mi się ten dodatek koronki,ktory idealnie pasuje do kociaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo, że mój pomysł się spodobał.

   Usuń
 4. Dzieci szybko rosną, więc jeszcze się naszyjesz! :) Poduszka fajowa! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się że szybko rosną, nie wiem kiedy to minęło ale w styczniu drugie urodzinki mojego szkraba.

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...