Creative Blog Tour

Ogromnie pragnę podziękować za wyróżnienie mnie i mojego Mulinkuje przez Justynę z blogaMój mały raj. Jest mi tym bardziej miło, że blog stał się ogromną częścią mego życia i jest to wielka radość, że znalazł się ktoś, kto z przyjemnością tu zagląda. Mulinkuje to moja odskocznia od codzienności. Takie wyróżnienie oczywiście zobowiązuje. Zobowiązuje do odpowiedzi na pytania i wyróżnienie kolejnych osób. Z tym miałam ogromny problem, ponieważ blogów zasługujących na moje wyróżnienie jest mnóstwo.  Zobowiązuje także do dalszego działania w swarze rękodzieła i blagowania. Ale takie rzeczy dodają skrzydeł i mocy.


Jak już Justyna pisała u siebie na blogu znamy się z forum „Złote rączki”. Była tez ona pierwszą osobą, która zajrzała ma Mulinkuje. Na blogu Mój mały raj wiele przepięknych rzeczy do obejrzenia od haftu krzyżykowego, pięknych ręcznie robionych kartek, aż po decupage. To ostatnie jest dla mnie magią i tym bardziej mnie zachwycają jej prace. Teraz moje odpowiedzi na pytanie


Nad czym obecnie pracuję? 

Obecnie pracuję nad hafcikiem dwóch czarnobiałych koteczków. Pragnę je również zaprezentować, jako poszewka na poduszkę.

Czym moja praca różni się od innych w tej branży?

Właśnie tym, że są moje a nie innych. Każdy wykorzystując tą samą technikę np. haftu krzyżykowego od innej strony zaczyna haftować. Z innej strony zamyka krzyżyk. Ma inne odczucie widzenia barw i inaczej może dobierać kolory nici zwłaszcza, gdy robi to samodzielnie.

Dlaczego piszę bloga?

Od zawsze chciałam mięć miejsce tylko moje. Takie gdzie będę mogła zebrać wszystkie swoje zainteresowania i stworzyć galerię moich prac. Właśnie takim miejscem stało się Mulinkuje. Spełnia ono moje oczekiwania, a dodatkowo mogę się tym podzielić z Wami.

Jak odbywa się mój proces tworzenia?

Mój proces tworzenia zaczyna się od tego, że nie mogę sobie znaleźć miejsca. Myślę, co by tu zrobić. Przeglądam wzory, jakie kiedyś stwierdziłam, że mają coś w sobie i wybieram jeden, nad którym chce aktualnie pracować. Następnie wybieram potrzebne materiały i haftuje. Najczęściej w połowie haftu wpadam na pomysł, w jaki sposób chciałabym, aby wyglądał na koniec.


Wracając do wyróżnienia kilku osób. Długo się zastanawiałam, myślałam, ponownie zaglądałam na Wasze, blogi żeby podjąć decyzję. Udało się wybrać jedną osoby. Moja nominacje wędruje do Asi z bloga Panna Joanna od nitek. Uważam, że w pełni zasługuje na takie wyróżnienie. Jestem zachwycona jej blogiem. Prace, które na nim prezentuje są różnorodne. Nie skupia się tylko na jednej dziedzinie rękodzieła. Mam wrażenie, że jest wszechstronnie uzdolniona. A oto kilka prac, które najbardziej mnie zauroczyły. Naprawdę było ciężko je wybrać, bo ma wiele prac godnych uwagi, ale do rzeczy.

Zauroczyła mnie jej nakrętkowa biżuteria, nie wiedziałam, że można w taki sposób wykorzystać ten przedmiot, który w moim domu należy raczej do męża. Ale co tu gadać zobaczcie sami


Kolejne prace, które mnie zachwyciły to oczywiście haft krzyżykowy. Zachwyciły z wiadomych względów, gdyż sama jestem maniaczą krzyżykowania.


Ostatnie prace, które wpadły mi w oko to misz masz. Mam wrażenie, że Asia tworzy coś z niczego. Jak zauważyłam również pięknie szyje.Jeszcze raz dziękuje Justynce za takie wyróżnienia. i zapraszam do Asi, aby podziwiać jej piękne wytworki. 

5 komentarzy:

 1. Co prawda nie lubię łańcuszków, ale w tym przypadku poznałam nowy ciekawy blog robótkowy :) To miłe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za tyle pięknych słów! :) Czuję się zawstydzona... Jest mi baaardzo miło! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co się wstydzić, to prawda

   Usuń
 3. Idę zwiedzać do nominowanej :) Buziaki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...