Dawno temu w prezęcie

Jestem mamą od jedenastu miesięcy. Pewnie każda mama wie jak to jest kocha się chwile spędzone z dzieckiem, ale przychodzi taki moment chce pięciu minut samotności. I właśnie mam tę samotność. Moje dwa chłopaki poszli na spacerek bez mamy. Jest samotność, ale co tu z nią zrobić hi hi. Ogarnęłam mieszkanie, ostatnia haftowanka skończona, uprana i schnie (na razie nie mogę jej zaprezentować bo jest przeznaczona na prezent). Usiadłam do komputera nikt nie biega dokoła i nie próbuje go dosięgnąć. Postanowiłam przejrzeć mojego pendriva i znalazłam zdjęcia karteczki wykonaną haftem matematycznym. Wykonałam ją bardzo dawno 4 lata temu. Była to pierwsza karteczka wykonana tą metodą i pierwsza całkowicie wykonana przeze mnie. jak na nią patrzę i wiedzę pewne niedociągnięcia to aż się sama śmieje. A wygląda tak

TADAM…


Zrobiłam ją bardzo szybko, gdy się dowiedziałam, że moja przyjaciółka urodziła swoją pierwszą córeczkę i że można dziewczyny już odwiedzić. Kupiliśmy z moim obecnym mężem prezencik ale chciałam dać coś od siebie. I tak oto powstała maleńka różowa karteczka. 

3 komentarze:

  1. Bardzo ładnie to wygląda. Krzyżykowym już mnie zaraziłaś-wsiąkłam na całego. Kiedyś pewnie uśmiechnę się do Ciebie w sprawie matematycznego, chociaż chyba nieprędko, bo za dużo wzorów krzyżykowych czeka już na swoją kolej.

    OdpowiedzUsuń
  2. A mówiłam że do wciągające, a nikt mi nie wierzy hihi

    OdpowiedzUsuń
  3. przecudne są twoje prace...pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na Mulinkuje i za wszystkie komentarze.
W razie pytań, odpowiem bezpośrednio pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...